Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno Arena | 2 etapas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nežinau, bet man atrodo, kad barikadų linija ne ten nuvesta. Gimiau ir augau Vilniuje, seniai seniai () palaikiau "Statybą", dabar "Rytą", ir esu rankom ir kojom už areną saloje. Vilnius - ne vien "Rubikonas" ir ne vien "Siemens", jei arena bus puiki, iš to laimės ne vien Kaunas, bet Lietuva ir tas pats Vilnius - daugiau aukšto lygio renginių, turistų. Daugiau pasididžiavimo savimi, nes baigiam persiriet ir vienas kitam gerkles perkąst, o nusivylusieji, kad Lietuvoje nėra perspektyvų, išvyksta...

    Gal ir kvailai dariau, kad į "oranžinę" dipolio idėją rimtai žiūrėjau, bet manau, kad rūmai saloje ne ant popieriaus, bet tiesiogiai prisidėtų prie Vilniaus-Kauno padidėjusios apytakos.

    Comment


      Žiūriu čia vilniečiai daugiau pradėjo reikštis nei jiems priklauso

      Comment


        Parašė Vikis Rodyti pranešimą
        Žiūriu čia vilniečiai daugiau pradėjo reikštis nei jiems priklauso
        Koks čia vilniečiams skirtas limitas ?
        Gal aš šiuo įšsišokimu smarkiai neviršysiu
        Parašas :)

        Comment


          Blemb, susinervinau Kiek galima?

          Iš Kemos pateikto straipsnio:

          „Prancūzų pasiūlymai, kategorišku MANO įsitikinimu, yra nepriimtini ir žalingi miestui. R.Kaminskas su tokiu vertinimu negali susitaikyti. Kodėl? Galbūt čia svarbūs kažkokie viešai nedeklaruojami interesai?“ – svarstė A.Keserauskas
          Nuostabu, remiamasi "MANO" įsitikinimais, o kur argumentai, kuo ta žala pasireikš, kamščiais ar dar kuo nors?
          Šiaip straipsnis visai neįdomus - daugiau apie partijų nesutarimus rašo...


          Mano nuomone, tegul tik stato Ledkalnį saloje, projektas tikrai šaunus. Jis atliks ne tik krepšinio arenos funkciją, bet bus ir miesto vizitine kortele, kas yra neįkainojama. Tuo labiau, kad kaunečiai turi kuo didžuotis, krepšinio arena - miesto simbolis, kitokio Kauno miesto simbolio neįsivaizduoju
          *******
          Miestai.net Fb

          Comment


            Raimunda Kaminską labai gerai pažystu. Jis yra vienas iš mano geriausių draugų. Todėl galiu visiškai drąsiai sakyti, kad Keserausko pasakytos mintys apie "viešai nedeklaruojamus interesus" yra niekinės. Užtat pačio Keserausko ausys vis dar kyšo dėl buvusio Dalkios (Rubikon) protegavimo dėl "Kauno energijos" privatizavimo. Būten dėl to jis tada buvo nušalintas administracijos dorektoriaus pareigų. Jei jis nebūtų Kubiliaus pavaduotojas tai būtų matęs šį postą kaip savo ausis.
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Parašė deep'as Rodyti pranešimą
              Tiesą sakant greit reikės Sportininkai ir ten jau reiškiasi



              Ūmi paranoja.
              Gal patylėtum apie paranojas, gerai? Tuo tikrai rodai savo aukštą ir dvasingą užupietišką kultūrą. Negi iš tikrųjų manai, kad Siemens arena išsižiojusi laukia konkurento? Taip nebūna ir būtų keista, jei būtų, tačiau bjauru yra veikimo būdai, kai žarijos žarstomos svetimomis rankomis.

              Comment


                Parašė Linas Rodyti pranešimą
                Gal patylėtum apie paranojas, gerai? Tuo tikrai rodai savo aukštą ir dvasingą užupietišką kultūrą. Negi iš tikrųjų manai, kad Siemens arena išsižiojusi laukia konkurento? Taip nebūna ir būtų keista, jei būtų, tačiau bjauru yra veikimo būdai, kai žarijos žarstomos svetimomis rankomis.
                Matosi, kad tu žinai kažką daugiau. Gal galėtum mus apšviesti? Tiesą pasakius nematau skirtumo siemens arenai kokia būtų arena Kauna brangesnė ar pigesnė kokybiškesnė ar prastesnės kokybės jei vietų skaičius tas pats. Kaunu skirtumas yra didžiulis ir kaip jau ne kartą minėjau aš už Ledkalnį saloje, tik norėtųsi diskusijų, o ne tu priešas, tu savas.

                Comment


                  Parašė Kema Rodyti pranešimą
                  Na ir kaip sita rasliava pavadinti? "Kaunietiskas" objektyvumas? Na nebukit juokingi, SMS balsavimas jau tapo niekinis, o komentaru paskaiciavimas po straipsniu (kur beje irgi neaisku, gal koks nupirktas vienas prancuzas rasineja ir agituoja BBI projekta) tapo kaunieciu nuomones atvaizdavimu.
                  O gal tu tiesiog nemoki skaityt?
                  Žinoma, tai nieko neįrodo. Negalima tokių straipsnių komentarų priimti už visiškai tikslią miestiečių pociziją.
                  Parašė Kema Rodyti pranešimą
                  o jei SMS balsavimas butu BBI naudai, kaip tada?
                  O jei komentarai būtų Rakausko naudai, kaip tada?
                  Parašė Kema Rodyti pranešimą
                  kur beje irgi neaisku, gal koks nupirktas vienas prancuzas rasineja ir agituoja BBI projekta
                  Netiesiogiai kaltini kauniečius paranoja, tai gal laikas atsigręžti į save?

                  Aš tiesiog paėmiau pirmus pasitaikiusius straipsnius tos dienos ir tiek. Juk tu pats pasiūlei pasižiūrėti į komentarus, o dabar šį paskaičiavimą taip kritikuoji, ar gi ne keista
                  Parašė Kema Rodyti pranešimą
                  Nuomoniu skirtumas gali labai skirtis, priklausomai nuo to, kaip ir kur jos bus renkamos: baznycioje ar sporto haleje.
                  „Senukuose“?

                  Parašė Kema Rodyti pranešimą
                  Pagal jus, tai jis jau baigia ne tik Kauna nupirkti, bet ir visa Lietuva (AMB, Kirkilas, Lietuvos rytas, Rubikonas, TV3, Delfi, 5 kanalas, Puko (nezinau kas ten, TV ar Radio), Kauno diena, SMS apklausos, dalis savivaldybes nariu, akademiku, komentaru rasinetojai, Raslanas, Andriuskevicius ir t.t.. galit testi pirkiniu sarasa). Tiesa, didziausias pirkinys, tai - Vilnius su visais biurokratais, taip nemylinciais Kauno.
                  Kai kur čia perlenkei, kai kur aš tiesiog pasvarsčiau ir leidau kitiems pagalvoti. Pritarti ar atmesti, čia jau jų reikalas Kai tą pačią dieną nurodoma arenos kaina, o tos pačios dienos vakarą vienos TV žinios praneša apie milijardą, skamba gana keistai (nesakau, kad ta TV „nupirkta“, bet kaltinti ją netikslumu juk galima). Keista man tas, kad studentas žino daugiau už informacijos šaltinį, kuris tam ir specializuojasi, kad žinotų Dėl „Rubicon“ galiu pakartoti, ar reikia? Andriuškevičiaus straipsniai tendencingi ar ne? „Žinių radijas“ priklauso kam ir kas ten pastoviai pasisako gindamas savo interesus? Na, tai mes tuo remdamiesi ir darom išvadas, tik tiek
                  Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                  Kema,
                  ko tu tikiesi iš grupelės jaunųjų Žalgirio fanų? Objektyvaus nešališko požiūrio? Šioje temoje diskusijos nebūta. Viskas suvokiama labai sportiškai.
                  Perfrazuokim ir pritaikykim tai tau, ko gi iš tavęs galima tikėtis Nė vienam mano pasisakyme Žalgiris ir jo svarba miestui nebuvo vienas iš pagrindinių argumentų, dažniausiai apie jį net neužsimenama, nebent kažkas kitas inicijuoja diskusiją šia linkme
                  Parašė Toris Rodyti pranešimą
                  Vilnius - ne vien "Rubikonas" ir ne vien "Siemens", jei arena bus puiki, iš to laimės ne vien Kaunas, bet Lietuva ir tas pats Vilnius - daugiau aukšto lygio renginių, turistų.
                  Suprask, to aš ir nesakau, o ir apie „Rubicon“ kalbu tik svarstydamas ir darydamas išvadas, mano pasvarstymai yra realūs, nors jie dar nėra įrodymas. Dažnai patys vilniečiai, tokie kaip Kema ar deep'as, neturėdami ką pasakyti tiesiog ironizuoja, štai „kauniečiai paranojikai“ kaltina visus iš eilės ir t.t. (pavyzdys ankstesnio puslapio Kemos pasisakyme). Dažnai kauniečiai taip pat persistengia, bet mūsų,bent jau ne visų mūsų, argumentai tikrai nesusiveda į tai, kad „Vilnius blogas“. Apie Vilnių bendrai išvis nešneku, Vilnius čia minimas tik tiek, kiek aptariami iš jo ateinantys interesai ir bent jau aš tai darau konkrečiai, nemetu savo pasvarstymais kažkokio šešėlio visam miestui.
                  Paskutinis taisė ; 2007.07.03, 13:03.
                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                  Comment


                    Prancūzai Kaune sporto arenos greičiausiai nestatys

                    Ne tai jo...


                    Skandalingai antradienį baigėsi derybos dėl Kauno sporto arenos statybų – neatvykus areną projektuojančios bendrovės „Bouygues Batiment International“ (BBI) vadovams Kauno vadovai atsisakė tęsti derybas ir demonstratyviai paliko salę. Iki oficialios derybų pabaigos beliko vos pora dienų, tačiau „Žalgirio“ vadovai mano, kad dar galima darybas sėkmingai užbaigti.

                    Tuo tarpu Kauno meras Andrius Kupčinskas teigia, kad šiuo metu vykstančios derybos – stoviniavimas vietoje ir mano, kad BBI beliko nedaug šansų statyti areną Nemuno saloje. Pasak A. Kupčinsko, vargu ar bus spėta parengti koncesijos iki numatytos datos – liepos 19 dienos.

                    „Nemanau, kad pavyks pasiekti esminį persilaužimą“, - sakė Kauno meras.

                    Kauno miesto taryba įpareigojo derybinę grupę baigti derybas iki liepos 5 dienos.

                    Pasak Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo viceprezidento Gedimino Navikausko, arenos projekto vadovas Jeanas – Francois Legrainas šiuo metu atostogauja ir į Kauną negalėjo atvykti, tačiau „Žalgirio“ atstovas mano, kad dar pavyks sėkmingai derybas užbaigti.

                    www.delfi.lt

                    Comment


                      nebesuprantu kas cia darosi..atrode, kad viskas linksta i gera puse ir se tau

                      Comment


                        va čia tai bent
                        Nieko nesuprantu ? Kiek šiame straipsnyje tiesos ? čia apsurdas visiškas..........

                        Comment


                          ir kas idomiausia sios cirko scenos autoriai prancuzai

                          Comment


                            Gal www.kaunasarena.info patikslins
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Parašė Rodyti pranešimą
                              Perfrazuokim ir pritaikykim tai tau, ko gi iš tavęs galima tikėtis Nė vienam mano pasisakyme Žalgiris ir jo svarba miestui nebuvo vienas iš pagrindinių argumentų, dažniausiai apie jį net neužsimenama, nebent kažkas kitas inicijuoja diskusiją šia linkme

                              Suprask, to aš ir nesakau, o ir apie „Rubicon“ kalbu tik svarstydamas ir darydamas išvadas, mano pasvarstymai yra realūs, nors jie dar nėra įrodymas. Dažnai patys vilniečiai, tokie kaip Kema ar deep'as, neturėdami ką pasakyti tiesiog ironizuoja, štai „kauniečiai paranojikai“ kaltina visus iš eilės ir t.t. (pavyzdys ankstesnio puslapio Kemos pasisakyme). Dažnai kauniečiai taip pat persistengia, bet mūsų,bent jau ne visų mūsų, argumentai tikrai nesusiveda į tai, kad „Vilnius blogas“. Apie Vilnių bendrai išvis nešneku, Vilnius čia minimas tik tiek, kiek aptariami iš jo ateinantys interesai ir bent jau aš tai darau konkrečiai, nemetu savo pasvarstymais kažkokio šešėlio visam miestui.
                              Nesusireikšmink. Atrodytų lyg tu čia vienas pats svarbiausias ir pasakymas fanų grupelė yra AŠ

                              Daugkas turi ką pasakyt, bet numoja ranka nes iš karto bet koks bandymas į visą šitą arenos derybų istoriją pažiūrėti racionaliau baigiasi įrašymu į priešų sąrašą.

                              Dažnai ironizuoja neturėdami ką pasakyti štai "kauniečiai paranoikai". Parodyk kur kauniečius išvadinau paranoikais? Jeigu vienas žmogus neturėdamas ką pasakyti bando įžvelginėti kažkokius slaptus kėslus ir trukdymus ir pan. ir negali niekaip to paaiškinti ar pagrįsti tuomet tikrai atrodo kaip paranoikas.

                              Tiesą sakant labai ašiškas pasisakymas kaip visuomet. Absoliučiai iškraipant kitų pasisakymus bei paverčiant juos priešais
                              Paskutinis taisė deep'as; 2007.07.03, 13:21.

                              Comment


                                Cirkas atvažiavo... Taip norėjo prancūzai pastatyt tą areną, bet...
                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                  Cirkas atvažiavo...
                                  deja, bet neatvaziavo

                                  Comment


                                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                    Gal www.kaunasarena.info patikslins
                                    Šiaip jo, tikrai reikėtų kokio nors paaiškinimo iš jų pusės, nes dabar tai visai briedas čia gavosi.

                                    Comment


                                      Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                                      Nesusireikšmink. Atrodytų lyg tu čia vienas pats svarbiausias ir pasakymas fanų grupelė yra AŠ
                                      Nesusireikšminu, tačiau tavo pasisakymas buvo bendrai apie visus (sakant „ko tikėtis iš Žalgirio fanų“). Apie visus aš kalbėti nesu linkęs, nes imti vieną kažkurią pusę apibendrintai nėra teisinga, todėl ir kalbu tik apie save, tuo paprieštaraudamas tau
                                      Dažnai ironizuoja neturėdami ką pasakyti štai "kauniečiai paranoikai". Parodyk kur kauniečius išvadinau paranoikais?
                                      Parašė deep'as | 10:21 Rodyti pranešimą
                                      Ūmi paranoja.
                                      Jeigu vienas žmogus neturėdamas ką pasakyti bando įžvelginėti kažkokius slaptus kėslus ir trukdymus ir pan. ir negali niekaip to paaiškinti ar pagrįsti tuomet tikrai atrodo kaip paranoikas.
                                      Nežinau kuris čia yra tas „vienas žmogus“, vėl gi, galiu kalbėti už save. Savo pasvartymus aš pagrindžiu ir visada pridedu, kad tai dar nėra įrodymas
                                      Tiesą sakant labai ašiškas pasisakymas kaip visuomet. Absoliučiai iškraipant kitų pasisakymus bei paverčiant juos priešais
                                      Čia jau tik tavo nuomonė, galiu pasakyt, kad tavo pasisakymai yra būtent tokie. Tai abudu vienas kitam tai pasakę tiek ir liksim pasiekę
                                      Paskutinis taisė ; 2007.07.03, 13:38.
                                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                                      Comment


                                        Kaip tai pavadint jeigu mano atsakymą "Ūmi paranoja" į šitą Lino komantarą
                                        Suprantama, kad Siemens arenai gerenės ir didesnės arenos atsiradimas tikrai nemalonus, tad natūralu, kad įjungia visas galimas priemones ir povandenines sroves, kad tik arena Kaune būtų kuo prastesnė, visai eilinė, skirta aplinkiniams kaimams, bet ne Lietuvai apskritai (Megos variantas).
                                        tu įvardini kaip

                                        Dažnai patys vilniečiai, tokie kaip Kema ar deep'as, neturėdami ką pasakyti tiesiog ironizuoja, štai „kauniečiai paranojikai“ kaltina visus iš eilės ir t.t.

                                        Comment


                                          Citata:
                                          Parašė Kema
                                          Na ir kaip sita rasliava pavadinti? "Kaunietiskas" objektyvumas? Na nebukit juokingi, SMS balsavimas jau tapo niekinis, o komentaru paskaiciavimas po straipsniu (kur beje irgi neaisku, gal koks nupirktas vienas prancuzas rasineja ir agituoja BBI projekta) tapo kaunieciu nuomones atvaizdavimu.
                                          O gal tu tiesiog nemoki skaityt?

                                          Citata:
                                          Parašė Aš
                                          Žinoma, tai nieko neįrodo. Negalima tokių straipsnių komentarų priimti už visiškai tikslią miestiečių pociziją.
                                          Tingiu cia taip graziai karpyti ir lipdyti ir tikrinti visas citatas, bet viena kaip pavyzdi idedu, kad parodyti kaip iskraipai minti cituodamas:

                                          Žinoma, tai nieko neįrodo. Negalima tokių straipsnių komentarų priimti už visiškai tikslią miestiečių pociziją. Nors, manau, kad būtent šis paskaičiavimas yra kur kas realesnis.
                                          Palygink su virsuj esancia citata. Jauti skirtuma? Kuom komentaru paskaiciavimas yra realesnis???

                                          p.s. ilgai netruko mano spejimams is dalies pasitvirtinti. Na gerai, nebegu ivykiams uz akiu, "megaujames" skleidziama dezinformacija ir skaiciuojam likusias dienas. Kiek ten liko, 16?
                                          gera gyventi gerai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X